Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Park wodny Kort tenisowy Wędkowanie Jazda na rowerze Piesza turystyka Stoły bilardowe Tenis stołowy | Spa i relaks Solarium Masaż |
| Posiłki/Napoje Restauracja Bar przekąskowy przy basenie | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Hotel przyjazny dzieciom Klub dziecięcy Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw |
1-pokojowy Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala Mangaratiba oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak consorcio mangaratiba, położonych w odległości 500 metrów. Apartament o powierzchni 50 m² oferuje Wi-Fi oraz parking dla osób podróżujących samochodem.
INEA - Cunhambebe Park znajduje się nie więcej niż 1 km od tego apartamentu, natomiast Praia Grande znajduje się 10 min jazdy stąd. Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala oferuje na miejscu kryty park wodny i teren zabaw, solarium. Cachoeira Veu de Noiva Muriqui leży w 4 km.
Obiekt oferuje oddzielną toaletę i prysznic.
Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak aneks kuchenny, ten apartament zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami. W okolicy można uprawiać rozmaite sporty, w tym wędrówki piesze, jazdę na rowerze i tenis stołowy.
- Lokalne atrakcje
- Plaza Praia Brava2,7 km
- Plaża Praia Brava2,7 km
- Plaża Ibicui4 km
- Plaza Apara3,7 km
- Praia do Apara3,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Galeao95 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar przekąskowy przy basenie
- Bar przekąskowy
- Stoły piknikowe
- Obiady na wynos
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Leżaki
- Park wodny
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Solarium
- Masaż
- Centrum fitness
- Sporty wodne
- Piesza turystyka
- Jazda na rowerze
- Kort tenisowy
- Stoły bilardowe
- Tenis stołowy
- Wędkowanie
- Płytki koniec
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Meble ogrodowe
- Stół
- Prasowanie
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Klub dziecięcy
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala?
Na miejscu Goście Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala mogą zrelaksować się korzystając z solarium. - ❓
Czy Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala obejmuje kuchnię?
Tak, Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Czy Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala ma basen?
Sahy - Aldeia Dos Reis, Condado - Apartamento Quarto E Sala dysponuje zewnętrznym basenem.